خانه / اخبار / بازدید مدیران عالی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان از برخی پروژه‌های اجرایی شرکت رسا

بازدید مدیران عالی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان از برخی پروژه‌های اجرایی شرکت رسا

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان با همراهی مدیرعامل و هیات مدیره شرکت رهاورد سازندگی آزادگان از پروژه‌های اجرایی شرکت رسا در استان فارس شامل پروژه‌های “1260 واحدی صدرا” و “شار” بازدید و از نزدیک در جریان عملیات اجرایی آن‌ها قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان طی سخنانی در حاشیه این بازدید که صبح امروز دوشنبه 24 آبان ماه انجام گرفت، گفت: با آمدن تیم جدید و هیات مدیره جدید و با مدیرعاملی دکتر گلاب کش، نگاه ها به شرکت رهاورد سازندگی آزادگان تبدیل به نگاه ملی و فراملی شده است.
وی، عملکرد بسیار موفق شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در دور اخیر فعالیت را برای هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان افتخارآمیز و آن را منجر به افزایش اعتبار هلدینگ و همچنین یک کارنامه کاری بسیار موثر برای این مجموعه بزرگ اقتصادی کشور توصیف کرد.
دکتر عباسیانفر، از شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) تحت عنوان “قدیمی ترین شرکت زیرمجموعه هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان” نام برد و از تغییر نگاه ها به این شرکت در دور اخیر فعالیت خبر داد.
دکتر عباسیانفر، همچنین از امکان حمایت مادی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان از شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در قالب افزایش سرمایه خبر داد و بر انجام این مهم درصورت نیاز و به منظور دستیابی به اهداف توسعه ای شرکت رسا، تاکید کرد.
مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، تاسیس شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) را سنگ بنای تاسیس هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان توصیف کرد و گفت: شرکت رسا پیش از خرید سهام گروه صنعتی مینو توسط هلدینگ خودکفایی، تاسیس شد و به نوعی قدیمی ترین شرکت زیرمجموعه این هلدینگ محسوب می شود.
وی، در پایان افزود: متاسفانه عملکرد شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در گذشته چندان چشم گیر و قابل دفاع نبود و با آمدن تیم جدید و با مدیرعاملی آقای گلاب کش، وضعیت به شکل مشهودی تغییر کرده است و این تغییر وضعیت منجر به تغییر نگاه ها به شرکت رسا شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084