خانه / اخبار / پیام نوروزی دکتر گلاب کش مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان

پیام نوروزی دکتر گلاب کش مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، متن پیام نوروزی دکتر گلاب کش به شرح زیر است:

“فرا رسیدن عید نوروز ۱۴۰۰ را خدمت همه همکارانم در شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) و همچنین همکاران بزرگوار در خانواده بزرگ هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال برای همه این عزیزان تندرستی و دلخوشی در سال جدید، مسالت می نمایم.

سال ۱۳۹۹ با همه فراز و فرودهایش به پایان رسید. اقتصاد کشور در این سال دچار “رکود تورمی” بود و بخش های مختلف اقتصادی متاثر از این مقوله، شرایط بسیار سخت و نابسامانی را تجربه کردند. شرایط بغرنج ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا در همراهی با تحریم های ظالمانه آمریکای جنایتکار، باعث شد تا سال ۱۳۹۹ از جهات مختلف سال متفاوتی برای اقتصاد کشور باشد که نتیجه آن تحمل مشقت های فراوان توسط فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار به منظور افزایش “تاب آوری” بود و طبیعتا برخی از آنان نیز نتوانستند تاب آوری لازم را داشته باشند.

شرکت ها، بنگاه ها و کسب و کارهای فعال در عرصه ساخت و ساز کشور نیز به تبعیت از شرایط مذکور، سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتند و درنهایت تنها قوی ترین شان موفق شدند تا سال را به پایان برسانند. شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) به عنوان یکی از این شرکت ها، موفق شد تا بواسطه بیش از ۲۶ سال سابقه فعالیت در عرصه ساخت و ساز کشور و به پشتوانه قدرت تعهد، پشتکار و خلاقیت نیروی انسانی خود و صد البته حمایت های هیات مدیره محترم شرکت و همچنین رهنمودهای ارزنده هیات مدیره و مدیرعامل محترم هلیدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، نه تنها از فعالیت های شرکت نکاهد بلکه در مسیر توسعه این فعالیت ها و اقدامات نیز حرکت کند.

“راه اندازی کارخانه تولیدی و صنعتی رسا مشتمل بر خطوط تولید بلوک سقفی پلی استایرن، تیرچه صنعتی و پروفیل CRP”؛ “دستیابی به خودکفایی در بخش تجهیزات ساختمانی مورد نیاز”؛ “خرید ماشین آلات عمرانی و ساختمانی مورد نیاز شرکت؛ “آغاز عملیات اجرایی پروژه ۳۸۴ واحدی طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان ساوه”؛ “تغییر زیرساخت های شبکه کامپیوتری شرکت”؛ “دریافت پروانه حقوقی مجری ذیصلاح”؛ “دریافت استاندارد HSE-MS”؛ “ثبت اولین پروانه ساختمانی طرح اقدام ملی مسکن در کشور به نام شرکت رسا”؛ “راه اندازی کارگاه فنس بافی”؛ “دریافت گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۴”؛ “برگزاری مانورهای مدیریت بحران”؛ “تشکیل کمیته پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تدوین دستورالعمل های مربوطه در این قالب”؛ “تشکیل کارگروه جهش تولید به منظور اقدام درجهت تحقق اهداف شعار سال”؛ “آغاز عملیات اجرایی پروژه ۳۸۰ واحدی طرح  اقدام ملی مسکن در شهرستان قم”؛ “دریافت گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۶”؛ “آغاز عملیات اجرایی پروژه ۲۴۰ واحدی طرح  اقدام ملی مسکن در شهرستان زاهدان”؛ اخذ استاندارد ایزو ۲۶۰۰۰” و… تنها بخشی از دستاوردهای همکاران بنده در شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در سال ۱۳۹۹ محسوب می شوند، بدون شک این لیست می تواند خارج از حوصله خواننده این سطور ادامه داشته باشد.

اگرچه شرکت رسا همچنان تا رسیدن به جایگاه شایسته اش در صنعت ساخت و ساز کشور فاصله دارد اما همه دستاوردهایی که در دور اخیر فعالیت به دست آورده است ناشی از تلاش، کوشش، تعهد، خلاقیت و پشتکار نیروی انسانی شرکت بوده است که در قالب “کار تیمی” نمود پیدا کرد.

مجددا فرا رسیدن عید نوروز ۱۳۹۹ را خدمت همه همکارانم در شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) و خانواده بزرگ گروه اقتصادی و خودکفایی آزادگان تبریک عرض نموده و بهترین ها را برای ایشان در سال ۱۴۰۰ آرزومندم.

محمد گلاب کش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084