خانه / اخبار / نائب رئیس هیات مدیره شرکت رسا تاکید کرد: هدف نهایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان حضور در بازارهای بین المللی است

نائب رئیس هیات مدیره شرکت رسا تاکید کرد: هدف نهایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان حضور در بازارهای بین المللی است

نائب رئیس هیات مدیره شرکت رهاورد سازندگی آزادگان از برنامه ریزی منسجم و مشخص به منظور دستیابی به اهداف توسعه ای این شرکت در سال 1400 خبر داد و ابراز امیدواری کرد که بودجه محقق در این سال حداقل سه برابر بودجه پیش بینی شده باشد.

دکتر عبدالله میرشکار در گفتگو با خبرنگار نشریه پیام رسا، تاکید کرد: انتظار داریم بودجه محقق در پایان سال 1400 چندین برابر بودجه پیش بینی شده باشد و در این راستا انتظار داریم که بتوانیم حداقل تا سه برابر بودجه پیش بینی شده را محقق کنیم.

 

اهداف توسعه ای سال 1400

نائب رئیس هیات مدیره شرکت رهاورد سازندگی آزادگان، به اهداف توسعه ای شرکت رسا در سال 1400 اشاره کرد و گفت: اهداف مورد نظر بسیار زیاد و متنوع هستند. بخشی از این اهداف در بخش تامین مواد اولیه، بخشی در حوزه تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی، بخشی در حوزه مشتریان شرکت، بخشی مربوط به جذب پروژه های اجرایی جدید و… هستند و امیدواریم که بتوانیم به همه اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.

وی، با بیان اینکه “با روند توسعه ای که شرکت رسا در دور اخیر فعالیت دنبال می کند در سال 1400 به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت ساخت و ساز کشور بیش از پیش خواهد درخشید”، تصریح کرد: در صنعت ساخت و ساز، “زنجیره تامین” نقش تعیین کننده ای در پیشبرد برنامه های اجرایی و اهداف توسعه ای دارد و امیدواریم بتوانید در سال 1400 در این حوزه گام های اساسی به منظور تکمیل حلقه های این زنجیره تامین برداریم و شرکت رسا را در بخش تامین مواد اولیه به خودکفایی نزدیک کنیم.

دکتر میرشکار، به اهداف توسعه ای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در سال جاری در بخش مشتری محوری اشاره کرد و گفت: اجرای پروژه های اجرایی متناسب با استانداردهای مربوطه و برنامه زمانبندی شده، دو معیار اصلی در بحث مشتری محوری هستند و امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته و با اقداماتی که در حوزه تکمیل زنجیره تامین تاکنون انجام گرفته و یا در دست انجام است، بتوانیم برنامه های توسعه ای شرکت در حوزه مشتری محوری را در سال جاری با سرعت بیشتری دنبال کنیم.

وی، تاکید کرد: مشتری زمانی از شرکت رهاورد سازندگی آزادگان رضایت کامل دارد که محصول و کالای خود را در زمان مورد نظر و با کیفیت استاندارد و مناسب از شرکت تحویل بگیرد. اقدامات شرکت رسا در راستای تحقق اهداف در این حوزه در سال جاری با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

عضو هیات مدیره هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، به اهداف توسعه ای بلند مدت شرکت رهاورد سازندگی آزادگان اشاره کرد و گفت: ازجمله اهداف بلند مدت شرکت رسا، حضور در بازارهای خارجی خصوصا بازارهای کشورهای همسایه است. برای این منظور برنامه ریزی شده است که اقدامات شرکت به منظور جذب پروژه های کلان و راهبردی در خارج از کشور با جدیت بیشتری در سال 1400 دنبال شود.

وی، افزود: جذب این پروژه ها و تبدیل آنها به محصول، متناسب با زمانبندی مربوطه و کیفیت استاندارد یکی از اهداف بلندمدت شرکت رهاورد سازندگی آزادگان محسوب می شود. اقدامات درراستای تحقق این هدف مهم و بزرگ آغاز شده است.

 

اقدامات شرکت در حوزه تجهیزات و ماشین آلات

عضو هیات مدیره هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، به اقدامات توسعه ای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در بخش تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی اشاره کرد و گفت: اقدامات بسیار خوبی در این بخش انجام شده است اما تا رسیدن به جایگاه شایسته همچنان فاصله داریم. ضرورت دارد که در بخش تجهیزات و ماشین آلات عمرانی و ساختمانی مجهزتر شویم و اقدامات را در این بخش بیش از پیش توسعه دهیم.

وی، افزود: هدف نهایی شرکت رسا در بخش تجهیزات و ماشین آلات عمرانی و ساختمانی، دستیابی به خودکفایی در این بخش است. خودکفایی در این بخش کاهش قیمت تمام شده را به همراه دارد.

دکتر میرشکار، کاهش قیمت تمام شده کالا و خدمات شرکت رهاورد سازندگی را موجب جذب مشتریان بیشتری توسط این شرکت عنوان کرد و گفت: طبیعتا کاهش قیمت تمام شده موجب رضایت مشتری و عامه پسند است. زمانی که یک کالا و خدمت با کیفیت مناسب تر و قیمت کمتری در مقایسه با کالا و خدمت سایر شرکت های همکار، به مشتری تحویل داده می شود درنهایت رضایت ایشان و جذب سایر مشتریان را به دنبال دارد و این مهم هدف نهایی شرکت رسا در برنامه های توسعه ای است.

 

ارزش های کارخانه تولیدی و صنعتی رسا

نائب رئیس هیات مدیره شرکت رهاورد سازندگی آزادگان، راه اندازی کارخانه تولیدی و صنعتی رسا را گامی بلند درجهت توسعه فعالیت های شرکت رسا و اقدامی تعیین کننده در مسیر تکمیل زنجیره تامین توسط این شرکت توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: افتتاح این کارخانه با حضور مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان شناخت جدیدی از شرکت رسا به آنها ارائه کرد و دیدشان را به این شرکت تغییر داد.

وی، تاکید کرد: افتتاح این کارخانه اقدام بسیار ارزشمندی بود که توسط شرکت رهاورد سازندگی آزادگان انجام گرفت و دستاورد بسیار بزرگی برای این شرکت و همچنین خانواده بزرگ هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان محسوب می شود.

عضو هیات مدیره هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در پایان تاکید کرد: پروژه های بسیار بزرگی در مجموعه هلدینگ وجود دارند که باید توسط شرکت رهاورد سازندگی آزادگان عملیاتی شوند و به دست این شرکت کلید بخورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084