خانه / اخبار / مشاور مدیرعامل شرکت رسا تشریح کرد؛ جزئیات عملیات اجرایی پروژه 200 واحدی طرح اقدام ملی مسکن پردیسان قم

مشاور مدیرعامل شرکت رسا تشریح کرد؛ جزئیات عملیات اجرایی پروژه 200 واحدی طرح اقدام ملی مسکن پردیسان قم

مشاور مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، جزئیات عملیات اجرایی پروژه 200 واحدی طرح اقدام ملی مسکن پردیسان قم را تشریح کرد.

دکتر محمدرضا شیرزاد از پایان عملیات تسطیح سایت و محوطه‌سازی پروژه 200 واحدی طرح اقدام ملی مسکن پردیسان قم خبر داد و گفت: با پایان این مرحله از عملیات اجرایی، عملیات اجرای فونداسیون پروژه آغاز می شود.

وی، به زیربنای این پروژه اشاره کرد و گفت: پروژه 200 واحدی طرح اقدام ملی مسکن پردیسان قم درزیربنایی در حدود 25 هزار متر مربع در حال اجرا است. طبیعتا محوطه سازی پروژه بیش از این میزان است.

دکتر شیرزاد با اشاره به فرایند طراحی پروژه نیز گفت: طراحی پروژه‌های اقدام ملی مسکن از الگوی ثابتی پیروی می کند که از طریق وزارت راه و شهرسازی به شرکت های مجری ابلاغ می شود.

وی، افزود: متراژ واحد های مسکونی نیز بر همین اساس از الگوی ثابتی پیروی می کند و بین 90 تا 120 متر مربع متغیر است.

به گفته مشاور مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، وزارت راه و شهرسازی به منظور پیشبرد امور در قالب طرح اقدام ملی مسکن از ظرفیت های فنی و اجرایی شرکت های معتبر و دارای گرید کشور بهره می برد که در این میان از ظرفیت ها و شایستگی‌های شرکت رهاورد سازندگی آزادگان به عنوان یکی از شرکت های معتبر و خوشنام کشور در صنعت ساخت و ساز نیز بهره‌مند بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084