خانه / اخبار / مدیر حراست هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان تاکید کرد: شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در مسیر تحول و توسعه

مدیر حراست هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان تاکید کرد: شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در مسیر تحول و توسعه

مدیر حراست هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، با تاکید بر اینکه “شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در دور اخیر فعالیت مسیر تحول و توسعه گام برمی دارد” از تیم مدیریتی شرکت خصوصا دکتر محمد گلاب کش مدیرعامل آن به عنوان یکی از مهم ترین دلایل این مهم نام برد.

حسین مراد در گفتگو با خبرنگار نشریه “پیام رسا”، با بیان این مطلب تصریح کرد: با ورود دکتر گلاب کش به شرکت رسا شاهد تحول مشهود و شگرفی در این شرکت بوده ایم که توانسته با تکیه بر کارگروهی و نیروی جوانی، گام های بسیار بزرگی در مسیر توسعه و پیشرفت شرکت بردارد و شرکت رسا را به پویایی برساند.

وی، افزود: دکتر گلاب کش یکی از مدیران ارشد بسیار خوش نام هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان محسوب می شود و مجموعه از ایشان بسیار راضی است.

گردش مالی مناسب شرکت رسا

مدیر حراست هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، با بیان اینکه “فعالیت های شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در دور اخیر فعالیت از جنبه های مختلف در حال توسعه و پیشرفت است”، خاطرنشان ساخت: یکی از مصادیق مشخص این توسعه و پیشرفت در درآمد و گردش مالی شرکت رسا نمود پیدا کرده است و به خوبی می توان روند توسعه ای شرکت را از سال 97 به بعد در این بخش مشاهده کرد.

وی، ابراز امیدواری کرد که روند توسعه ای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در آینده نیز تداوم داشته باشد.

 

ضرورت نگهداری از ماشین آلات ساختمانی در مکانی مناسب

این مقام مسئول در هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، با بیان اینکه “شرکت رهاورد سازندگی آزادگان با جایگاه شایسته اش در صنعت ساخت و ساز کشور همچنان فاصله دارد”، افزود: اگر شرکت رسا بخواهد خود را به عنوان معتبرترین و یکی از شرکت های بسیار موفق کشور در بخش ساختمانی مطرح کند، نیاز دارد که در بخش تجهیزات و ماشین آلات عمرانی و ساختمانی روند توسعه ای خود را با سرعت بیشتری تداوم ببخشد.

وی، افزود: ضرورت دارد شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در راستای نگهداری از تجهیزات و ماشین آلات عمرانی و ساختمانی خود و به روزرسانی آنها، محیط ها و مکان های مناسبی را پیش بینی کند تا از این طریق بتواند نظارت بهتری بر آنها داشته باشد.

مراد، با بیان اینکه “فضای خالی کارخانه تولیدی و صنعتی رسا می تواند به عنوان یکی از مکان های نگهداری از تجهیزات و ماشین آلات عمرانی و ساختمانی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان به کار گرفته شود”، تصریح کرد: علاوه بر فضای خالی این کارخانه باید محیط ها و مکان های دیگری نیز برای نگهداری از تجهیزات و ماشین آلات عمرانی و ساختمانی شرکت رسا پیش بینی شود تا به تبع آن بستر برای پیشبرد برنامه های توسعه ای در این بخش بیش از پیش فراهم شود.

 

راه اندازی کارخانه تولیدی و صنعتی رسا، اقدام بسیار ارزشمندی است

مدیر حراست هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، راه اندازی کارخانه تولیدی و صنعتی رسا(مشتمل بر خطوط تولید بلوک های سقفی پلی استایرن، تیرچه صنعتی و پروفیل CRP) را اقدام بسیار ارزشمندی توصیف کرد که از جانب شرکت رهاورد سازندگی آزادگان عملیاتی شده است.

وی، در این زمینه خاطرنشان ساخت: با راه اندازی کارخانه تولیدی و صنعتی رسا یکی دیگر از حلقه های زنجیره تامین کالا و خدمات در شرکت رسا شکل گرفت و این شرکت گام بلندی درراستای تکمیل این زنجیره برداشت. امیدوارم که در آینده نزدیک شاهد شکل گیری سایر حلقه های زنجیره مذکور باشیم.

مراد، تصریح کرد: تدبیر در راستای راه اندازی کارخانه تولیدی و صنعتی رسا تدبیر بسیار ارزشمندی محسوب می شود و امیدوارم که بتواند به اهداف توسعه ای مورد نظر دست یابد.

 

رعایت موارد مرتبط با ایمنی نیروی کار بسیار بهتر از گذشته شده است

این مقام مسئول در هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، نیروی انسانی سالم و توانمند را محور توسعه پایدار توصیف کرد و گفت: پیش از این در شرکت رهاورد سازندگی آزادگان شاهد بودیم که موارد مرتبط با HSE در کارگاه ها و پروژه های اجرایی بسیار محدود رعایت می شد؛ خوشبختانه بازدیدهایی که اخیرا از برخی از کارگاه ها و پروژه های اجرایی شرکت رسا داشته ام نشان می دهد که اقدامات توسعه ای شرکت در این بخش نیز بسیار مشهود است و شاهد رعایت بسیاری از موارد مرتبط با ایمنی و سلامت نیروی کار در کارگاه ها و پروژه ها هستیم.

وی، افزود: کم کاری های گذشته در زمینه ایمنی و سلامت نیروی کار درحال حاضر در کارگاه ها و پروژه های اجرایی شرکت رسا به سرعت در حال جبران است و اقدامات بسیار مناسبی برای این منظور انجام شده و یا در دست انجام است.

مراد، در پایان تصریح کرد: همواره شنیده ایم که “حادثه خبر نمی دهد و در یک لحظه رخ می دهد”؛ بر این اساس لازم است که از قبل برای مقابله با حوادث ناشی از کار و پیشگری از اینگونه حوادث، اقدامات پیشگیرانه لازم را داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084