خانه / اخبار / مدیرعامل شرکت صنعتی مینو خرمدره عنوان کرد: کارخانه تولیدی و صنعتی رسا به مثابه شرکتی تازه تاسیس در مجموعه گروه صنعتی مینو است

مدیرعامل شرکت صنعتی مینو خرمدره عنوان کرد: کارخانه تولیدی و صنعتی رسا به مثابه شرکتی تازه تاسیس در مجموعه گروه صنعتی مینو است

مدیرعامل شرکت صنعتی مینو خرمدره، معتقد است که دستاوردها و پیشرفت های شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در دور اخیر فعالیت، برای مجموعه گروه صنعتی مینو باعث افتخار است.

مهندس محمدتقی قلندرلکی در گفتگو با خبرنگار نشریه “پیام رسا”، با بیان اینکه “گروه صنعتی مینو از پیشرفت های سال های اخیر شرکت رسا بسیار خوشحال است” خاطرنشان ساخت: شرکت رهاورد سازندگی آزادگان را از خودمان می دانیم و به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، از دستاوردها و پیشرفت های سال های اخیر این شرکت بسیار خوشحالیم.

کارخانه تولیدی و صنعتی رسا به مثابه شرکتی تازه تاسیس در مجموعه هلدینگ

مدیرعامل شرکت صنعتی مینو خرمدره، به اقدام توسعه ای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در راه اندازی کارخانه تولیدی و صنعتی رسا اشاره کرد و گفت: راه اندازی این کارخانه توسط شرکت رسا، یک اقدام بسیار مثبت برای مجموعه هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان به شمار می رود و به این معنی است که شرکتی تازه تاسیس به مجموعه هلدینگ اضافه شده است.

وی، در پاسخ به این سوال که “راه اندازی کارخانه تولیدی و صنعتی رسا چه کمکی می تواند به شرکت صنعتی مینو خرمدره در پیشبرد فعالیت هایش داشته باشد؟”، گفت: اگرچه حوزه کاری شرکت صنعتی مینو خرمدره و شرکت رهاورد سازندگی آزادگان با یکدیگر متفاوت است، اما محصولات کارخانه تولیدی و صنعتی رسا می تواند در توسعه و پیشبر امور عمرانی و ساختمانی شرکت مینو به کار گرفته و مورد بهره برداری قرار گیرد.

مهندس قلندرلکی، تاکید کرد: تولیدات کارخانه تولیدی و صنعتی رسا می تواند در راستای پاسخ دهی به نیازهای عمرانی و ساختمانی شرکت صنعتی مینو خرمدره، به کار گرفته شوند.

وی، با بیان اینکه “ظرفیت بسیار گسترده ای به منظور استفاده از تولیدات کارخانه تولیدی و صنعتی رسا در استان مرکزی و به خصوص شهرستان های اطراف این کارخانه وجود دارد”، تصریح کرد: علاوه بر این، شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در حال حاضر پروژه های ساختمانی بسیار بزرگی در سراسر کشور در دست اجرا دارد که می تواند از تولیدات کارخانه تولیدی و صنعتی رسا در این پروژه ها، استفاده کند.

مدیرعامل شرکت صنعتی مینو خرمدره، ادامه داد: در کنار پروژه های ساختمانی مذکور، همچنین با راه اندازی کارخانه تولیدی و صنعتی رسا این ظرفیت بکر ایجاد شد تا در پیشبرد پروژه های عمرانی و ساختمانی شرکت های زیرمجموعه هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان نیز تولیدات این کارخانه مورد بهره برداری قرار گیرند.

 

ارزیابی فعالیت های شرکت رسا در سال 99

مهندی قلندرلکی، در ادامه در پاسخ به سوالی، به ارزیابی فعالیت های شرکت رسا در سال 99 در همکاری با شرکت صنعتی مینو خرمدره پرداخت و خاطرنشان ساخت: شرکت صنعتی مینو  خرمدره در سال گذشته به منظور توسعه فعالیت های خود همکاری های گسترده ای با شرکت رهاورد سازندگی آزادگان داشت و ظرفیت های فنی و اجرایی شرکت رسا در چند پروژه مورد بهره برداری مقتضی قرار گرفت.

وی افزود: یکی از این همکاری ها مربوط به یک کار کارگزاری در اصفهان بود که با تلاش های شرکت رهاورد سازندگی آزادگان و عنایت پروردگار به قیمت خوبی به فروش رسید و از این جهت بسیار قدردان شرکت رسا هستیم و رضایت کامل داریم.

مهندس قلندرلکی، از توسعه خط تولید بیسکوئیت شرکت صنعتی مینو خرمدره به عنوان یکی دیگر از پروژه های در دست اجرای شرکت رسا در همکاری با شرکت متبوع خود نام برد و به ارائه راهکارهایی به منظور تسریع در عملیات اجرایی این پروژه پرداخت و گفت: کاهش بروکراسی در تامین مصالح مورد نیاز و تجهیز کارگاه، یکی از موانع اصلی تسریع در اجرای این پروژه محسوب می شود.

مدیرعامل شرکت صنعتی مینو خرمدره، افزود: با توجه به اینکه در فرآیند اجرایی پروژه، پیش بینی شده است که تامین مصالح و تجهیز کارگاه در نامه نگاری با تهران انجام شود، به همین دلیل با بروکراسی مواجه می شود و در نهایت کندی عملیات اجرایی را به همراه دارد.

وی، تاکید کرد: برای رفع این مشکل می بایست که سرپرست کارگاه دارای تنخواه مناسبی باشد و از  این تنخواه برای تامین وسائل و تجهیزات مورد نیاز استفاده کند. سرپرست کارگاه در حال حاضر برای هر وسیله مورد نیاز، باید با تهران نامه نگاری کند و این مساله باعث می شود تا عملیات اجرایی پروژه بعضا به کندی پیش رود.

مهندس قلندرلکی، در پایان خاطرنشان ساخت: به جز موانعی که بروکراسی مذکور بعضا به وجود می آورد در سایر موارد از عملکرد شرکت رهاورد سازندگی آزادگان بسیار رضایت داریم و به عنوان یکی از شرکت های خانواده بزرگ مینو از دستاوردها و پیشرفت های این شرکت در دور اخیر فعالیت بسیار خوشحال هستیم و باعث افتخار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084