خانه / اخبار / عملیات اجرایی یکی دیگر از طرح های ملی مسکن به شرکت رهاورد سازندگی آزادگان واگذار شد

عملیات اجرایی یکی دیگر از طرح های ملی مسکن به شرکت رهاورد سازندگی آزادگان واگذار شد

عملیات اجرایی پروژه ۳۸۰ واحدی طرح اقدام ملی مسکن شهرستان قم توسط شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی، شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) به دلیل عملکرد موفق در اجرای پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن، به عنوان مجری احداث ۳۸۰ واحد از پروژه بزرگ ۱۸۰۰ واحدی برکت پردیسان قم انتخاب شد.
این پروژه که در زمینی به مساحت ۱۱ هزار مترمربع و زیربنای ۷۰ هزار مترمربع احداث می‌شود، پس از ارزیابی عملکرد و بررسی ظرفیت‌های فنی و مهندسی شرکت‌های معتبر داخلی به شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) واگذار شده است.
با افزوده شدن پروژه ۳۸۰ واحدی برکت پردیسان قم، تعداد واحدهای مسکونی در دست ساخت توسط شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در قالب طرح اقدام ملی مسکن، به بیش از ۱۲۰۰واحد مسکونی خواهد رسید که نشان از توانمندی و ظرفیت‌های فنی و اجرایی شرکت رسا دارد.
براساس توافقات به‌عمل‌آمده همچنین عملیات خاک‌برداری این پروژه بزرگ ملی به حجم ۲۵۰ هزار مترمربع نیز توسط شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) انجام خواهد شد.
گفتنی است شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) از شرکت‌های وابسته به هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در دور اخیر فعالیت به مدیرعاملی دکتر محمد گلاب کش، با ارتقاء توانمندی و ظرفیت‌سازی در عرصه‌های فنی، اجرایی و لجستیک موفق شده به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر و خوش‌نام صنعت ساختمان و ابنیه کشور مطرح شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084