خانه / اخبار / شرکت ره آورد سازندگی آزادگان رسا مزین به نشان افتخار سازمان های سرآمد ایرانی 1400

شرکت ره آورد سازندگی آزادگان رسا مزین به نشان افتخار سازمان های سرآمد ایرانی 1400

شرکت رسا با رهبری شاخص مدیرعامل و پرسنل توانمند خود، موفق به اخذ تندیس تعالی سازمانی و تقدیر نامه دو ستاره از مرکز تعالی سازمانی شد.

به گزارش روابط عمومی :.مرکز تعالی سازمانی ذیل معاونت صنایع و معادن با برگزاری همایش تعالی سازمانی و معرفی سازمان های برتر در حضور معاونین محترم وزیر صمت ، شرکت ره آورد سازندگی آزادگان رسا را به عنوان یک شرکت سرآمد ایرانی معرفی کرد.

همچنین شرکت رسا موفق به دریافت تندیس تعالی سازمانی و تقدیر نامه دو ستاره به عنوان یکی از معدود شرکتهای موفق در حوزه ساخت و تولید شد.این نشان با توجه به میزان استقرار نظام های مدیریتی ،نگاه سیستمی و جامع به تمام فعالیت‌های سازمان بوده و به سازمان های برتر که  به حد نصاب های تعیین شده دست یابند اعطا می‌شود .

شرکت ره آورد سازندگی آزادگان رسا در روزهای پایانی سال 1400شاهد به نتیجه رسیدن تلاشهای شبانه روزی مدیر عامل و پرسنل محترم در راستای ارتقا، سطح کمی و کیفی خدمات است. لازم بذکر است نماینده و ارزیابان مرکز تعالی با حداکثر آرا دکتر محمد گلاب کش مدیرعامل شرکت رسا را به عنوان تاثیرگذارترین فرد در نظام مدیریتی و سیستمی شرکت به عنوان شخصیت رهبر معرفی نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084