خانه / اخبار / دکتر هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو، تاکید کرد؛ آینده درخشان همکاری های فی مابین شرکت صنعتی پارس مینو و شرکت رسا

دکتر هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو، تاکید کرد؛ آینده درخشان همکاری های فی مابین شرکت صنعتی پارس مینو و شرکت رسا

اشاره:

مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو معتقد است که اجرای پروژه های عمرانی و ساختمانی گروه صنعتی مینو توسط شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) برای گروه مذکور ارزش افزوده به همراه دارد و براین اساس است که عملیات اجرایی پروژه های عمرانی و ساختمانی گروه به شرکت رسا واگذار می شوند.

دکتر وحید هوشنگ نژاد در گفتگو با خبرنگار نشریه “پیام رسا”، با بیان اینکه “شرکت صنعتی پارس مینو در راستای بهره برداری از ظرفیت ها، پتانسیل ها و شایستگی های شرکت های زیرمجموعه هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، پروژه های عمرانی و ساختمانی خود را به شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) واگذار می کند”، خاطرنشان ساخت: شرکت رسا یکی از شرکت زیرمجموعه گروه محسوب می شود و واگذاری پروژه های مربوطه به این شرکت، برای مجموعه ارزش افزوده به همراه دارد و به همین دلیل شرکت صنعتی پارس مینو پروژه های عمرانی و ساختمانی خود را به این شرکت می سپارد.

از اجرای پروژه های پیتزا نیمه آماده و سوخاری رضایت داریم

مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو، گفت: اجرای پروژه خط تولید استحصال دانه کاکائو(بارث) اولین تجربه همکاری ما با شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) بود و این پروژه آزمونی برای محک طرفین بود.

وی، افزود: در اجرای پروژه خط تولید استحصال دانه کاکائو(بارث) با توجه به اینکه اولین تجربه همکاری ما با شرکت رسا بود، مشکلات و نواقصی را از هر دو طرف شاهد بودیم که خوشبختانه در تجربیات همکاری بعدی برطرف شدند.

دکتر هوشنگ نژاد به برخی از همکاری های حال حاضر شرکت صنعتی پارس مینو و شرکت رهاورد سازندگی آزادگان اشاره کرد و گفت: درحال حاضر عملیات اجرایی پروژه های سوله خط تولید پیتزای نیمه آماده و سوخاری شرکت صنعتی پارس مینو به همت شرکت رسا در جریان است و خوشبختانه عملیات اجرایی پروژه های مذکور به خوبی پیش می رود و از این مهم رضایت کامل داریم.

وی، تاکید کرد: با بهره برداری از تجربه همکاری دو شرکت در پروژه بارث، سعی کردیم با پیش بینی راهکارهای لازم به منظور مواجه با مشکلات احتمالی، به نوعی مانع از تکرار این مشکلات شویم و طبیعتا شاهدیم که عملیات اجرایی پروژه های پیتزا و سوخاری، با کمترین مشکل در حال انجام است.

دکتر هوشنگ نژاد، از مشکلات مربوط به شهرداری و مواردی از این دست، به عنوان برخی از مشکلات و تهدیدات داخلی شرکت صنعتی پارس مینو در همکاری با شرکت رهاورد سازندگی آزادگان نام برد و تصریح کرد: بدون شک شرکت رسا نیز در اجرای پروژه ها با مشکلات و تهدیدات داخلی و بیرونی مربوط به خود مواجه است؛ ضمن اینکه بروز مشکل در برخی پروژه های اجرایی بعضا اجتناب ناپذیر است. نکته مهم این است که از قبل خود را برای مواجه با مشکلات و تهدیدات احتمالی آماده کنیم. طبیعتا شرکت رسا با کسب تجارب بیشتر، نسبت به اجرای پروژه های جدید با کم ترین مشکل احتمالی اقدام خواهد کرد.

وی، با تاکید بر اینکه “شرکت رهاورد سازندگی آزادگان و شرکت صنعتی پارس مینو عضو یک خانواده هستند”، خاطرنشان ساخت: هر دو شرکت سعی کردند از تجربه همکاری در پروژه بارث به نحو مقتضی استفاده کنند و تا حد امکان خود را برای مواجه با مشکلات و تهدیدات احتمالی در پروژه های بعدی آماده کنند. به همین دلیل است که عملیات اجرایی پروژه های پیتزا و سوخاری تقریبا بدون مشکل در حال اجراست.

 

ضرورت سازماندهی برای هر پروژه

این مقام مسئول در شرکت صنعتی پارس مینو، ارتقاء تجارب را شاخصه شرکت های پویا و مترقی توصیف کرد و با تاکید بر اینکه “شرکت رهاورد سازندگی آزادگان با اجرای هر پروژه تجربه جدیدی را به دست می آورد و بهره برداری از این تجارب کمک می کند تا این شرکت بتواند نسبت به اجرای کم نقص و بدون نقص پروژه های جدید اقدام کند”، از “سازماندهی مجزا برای هر پروژه” به عنوان یکی از ضروریات اجرای موفق پروژه های اجرایی نام برد و گفت: برای شرکت صنعتی پارس مینو بسیار اهمیت دارد که شرکت رهاورد سازندگی آزادگان عملیات اجرایی پروژه ها را در قالب زمانبندی مربوطه آغاز، اجرا و نهایی کند؛ به همین دلیل ضرورت دارد که شرکت رسا برای هر پروژه، سازماندهی مجزایی داشته باشد.

وی، افزود: انجام سازماندهی مجزا برای هر پروژه، باعث خواهد شد تا عملیات اجرایی آن پروژه تسریع یابد. برای شرکت صنعتی پارس مینو تسریع در اجرای پروژه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛ چراکه به دنبال این هستیم تا با پایان عملیات اجرایی پروژه ها، بتوانیم به سرعت خطوط تولید خود را راه اندازی کنیم و به تبع تولید را آغاز کنیم.

 

راه اندازی کارخانه تولیدی و صنعتی رسا منجر به کاهش بهای تمام شده کالا و خدمات می شود

مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو، راه اندازی کارخانه تولیدی و صنعتی رسا را یک دستاورد بزرگ برای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: شرکت رسا به عنوان یک شرکت فعال در صنعت ساخت و ساز کشور در صورتی که بتواند درراستای تامین تجهیزات، مصالح و ماشین آلات عمرانی و ساختمانی به سمت خودکفایی حرکت کند، مطمئنا این مهم اثرات مثبت خود را بر روی کاهش قیمت تمام شده کالا و خدمات شرکت خواهد گذاشت.

وی، افزود: راه اندازی کارخانه تولیدی و صنعتی رسا حرکت شرکت رهاورد سازندگی در مسیر خودکفایی در تامین تجهیزات، مصالح و ابزارآلات را سرعت می بخشد و به تبع کاهش قیمت تمام شده کالا و خدمات را برای این شرکت به همراه دارد.

دکتر هوشنگ نژاد، تصریح کرد: راه اندازی این کارخانه همچنین در زمینه اشتغالزایی نیز تاثیرات مثبتی را به همراه دارد. بدن شک اشتغالزایی امروزه یک اصل بسیار مهم برای کشور به شمار می رود.

وی، در پایان به محل استقرار کارخانه تولیدی و صنعتی رسا اشاره کرد و گفت: محل استقرار این کارخانه نیز بسیار محل مناسبی است و تا جایی که اطلاع دارم شرکت رهاورد سازندگی آزادگان تعدادی پروژه اجرایی در نزدیکی این کارخانه دارد و طبیعتا می تواند تولیدات کارخانه مذکور را در اسرع وقت به این پروژه ها منتقل کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084