خانه / اخبار / دکتر عباسیانفر مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان تاکید کرد: دستاوردهای شرکت رسا برای هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان مایه افتخار و اعتبار است

دکتر عباسیانفر مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان تاکید کرد: دستاوردهای شرکت رسا برای هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان مایه افتخار و اعتبار است

اشاره:

مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، اهمیت دستاوردهای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در دور اخیر فعالیت را تبیین کرد.

دکتر علیرضا عباسیانفر، در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت رسا، ضمن بررسی تاثیرات مختلف دستاوردهای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، رموز موفقیت این شرکت در دور اخیر فعالیت را تشریح کرد.

مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، عملکرد بسیار موفق شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در دور اخیر فعالیت را برای این هلدینگ افتخارآمیز و آن را منجر به افزایش اعتبار و ارتقاء کارنامه کاری این مجموعه بزرگ اقتصادی کشور توصیف کرد.

دکتر عباسیانفر، از شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) تحت عنوان “قدیمی ترین شرکت زیرمجموعه هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان” نام برد و از تغییر نگاه ها به این شرکت در دور اخیر فعالیت خبر داد.

به گفته وی، با آمدن تیم جدید و هیات مدیره جدید و با مدیرعاملی دکتر گلاب کش، نگاه ها به شرکت رهاورد سازندگی آزادگان تبدیل به نگاه ملی و فراملی شده است.

دکتر عباسیانفر، همچنین از امکان حمایت مادی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان از شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در قالب افزایش سرمایه خبر داد و بر انجام این مهم درصورت نیاز و به منظور دستیابی به اهداف توسعه ای شرکت رسا، تاکید کرد.

تغییر نگاه ها به شرکت رسا

مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، تاسیس شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) را سنگ بنای تاسیس هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان توصیف کرد و گفت: شرکت رسا پیش از خرید سهام گروه صنعتی مینو توسط هلدینگ خودکفایی، تاسیس شد و به نوعی قدیمی ترین شرکت زیرمجموعه این هلدینگ محسوب می شود.

وی، افزود: متاسفانه عملکرد شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در گذشته چندان چشم گیر و قابل دفاع نبود و با آمدن تیم جدید و با مدیرعاملی آقای گلاب کش، وضعیت به شکل مشهودی تغییر کرده است و این تغییر وضعیت منجر به تغییر نگاه ها به شرکت رسا شده است.

دکتر عباسیانفر، با بیان اینکه “در حال حاضر نگاه ها به شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) بزرگ شده است”، تصریح کرد: یک زمانی هلدینگ دارای چند ملک بود و تصمیم بر این بود که روی همان ها کار کنیم و به نوعی امورات همان تعداد محدود نیروی انسانی مشغول در شرکت بگذرد.

وی، افزود: الحمداله امروز اما وضعیت تغییر کرده است و نگاه ها به شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) تغییر و تبدیل به نگاه ملی و فراملی شده است و این تغییر نگاه از دستاوردهایی ناشی می شود که این شرکت در دور اخیر فعالیت به دست آورده است.

 

نگاه مترقی لازمه انجام کارهای بزرگی

مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، با تاکید بر اینکه “تا زمانی که نگاه های بزرگ و مترقی نداشته باشیم نمی توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم”، خاطرنشان ساخت: دستاوردهای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در دور اخیر فعالیت، ناشی از همین نگاه بزرگ و مترقی است.

به گفته وی، اقدامات توسعه ای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در دور اخیر فعالیت و پروژه های متعدد اجرایی این شرکت، حاصل نگاه بزرگ و مترقی تیم اجرایی و هیات مدیره جدید شرکت و مدیرعامل پویای آن دکتر گلاب کش است.

 

دستاوردها شرکت رسا از چند جهت قابل بررسی است

دکتر عباسیانفر، دستاوردهای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در دور اخیر فعالیت را حاصل همت بلند هیات مدیره، مدیرعامل و پرسنل شرکت توصیف کرد و گفت: بنده در جریان جزئیات اقدامات و دستاوردهای شرکت رسا در دور اخیر فعالیت هستم و معتقدم این دستاوردها از چند جهت قابل بررسی است.

وی، افزود: از یک جهت توسعه فعالیت های شرکت رسا منجر به اشتغالزایی می شود و در شرایطی که کشور با بحران بیکاری دست به گریبان است، توسعه اشتغال یک وظیفه ملی و اجتماعی به شمار می رود. ضمن اینکه هر مجموعه تولیدی و اقتصادی که بتواند در راستای توسعه اشتغال گام بردارد، درحقیقت درراستای کاهش آسیب های اجتماعی که ممکن است در آینده متوجه فرد بیکار شود، گام برداشته است.

به گفته وی، توسعه فعالیت های شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) از منظر دیگر منجر به افزایش درآمدهای هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان می شود و همچنین کارنامه کاری این هلدینگ را ارتقاء می بخشد.

دکتر عباسیانفر، تصریح کرد: افزایش حجم فعالیت های اجرایی شرکت رسا همچنین منجر به شکل گیری یک رزومه قوی برای این شرکت می شود.

وی، با ابراز امیدواری نسبت به تداوم موفقیت های شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، خاطرنشان ساخت: مدیران و پرسنل شرکت رسا در دور اخیر فعالیت، تلاش های بسیار زیادی داشته اند تا شرکت را به جایگاه شایسته اش برسانند. بنده اطلاع دارم که جلسات و پیگیری های آنها بعضا تا پاسی از شب به طول می کشد. امیدوارم این تلاش ها و کوشش ها بتواند شرکت رسا را به موفقیت بیشتر و همچنین کسب جایگاه شایسته اش در صنعت ساخت و ساز کشور برساند.

 

ضرورت کسب تجارب بیشتر در سال 1400

مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، به ضرورت توسعه بیش از پیش فعالیت های شرکت رسا در سال 1400 اشاره کرد و گفت: شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) برای سال 1400 برنامه توسعه ای و چشم انداز مشخصی را طراحی کرده است که بسیار برنامه و چشم انداز مترقی محسوب می شود و امیدوارم در این سال بتوانند نسبت به تحقق آن موفق عمل کنند.

وی، افزود: امیدوارم شرکت رسا بتواند در سال 1400، برنامه توسعه ای خود را اجرایی و متعاقب آن تجارب بیشتری را کسب کند.

 

افزایش سرمایه؛ راهکار حمایت از شرکت رسا

دکتر عباسیانفر، در پاسخ به سوالی به حمایت های مادی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان از شرکت رسا به منظور دستیابی به اهداف توسعه ای این شرکت در سال 1402 اشاره کرد و گفت: در برنامه توسعه ای شرکت رسا دستیابی به یک میلیون متر مربع پروژه اجرایی در سال 1402 پیش بینی شده است، هلدینگ خودکفایی در صورت نیاز آمادگی دارد تا درجهت تحقق این هدف بزرگ از این شرکت حمایت مادی کند.

وی، افزود: شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در حال حاضر به آن سطح از بلوغ رسیده است که بتواند بی نیاز از حمایت های مادی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان عمل کند، اما اگر نیاز باشد این آمادگی وجود دارد که در صورت نیاز و در قالب افزایش سرمایه از برنامه های توسعه ای شرکت رسا حمایت کنیم.

مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، تصریح کرد: هلدینگ خودکفایی یک هلدینگ بورسی و شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) یک شرکت سهامی خاص است. ما در شرکت رسا سرمایه گذاری کرده ایم و اگر قرار باشد که پول یا نقدینگی به رسا تزریق کنیم باید حتما به روش قانونی آن باشد و افزایش سرمایه روش قانونی برای این منظور محسوب می شود.

وی، تصریح کرد: اگر نیاز باشد پولی به شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) تزریق کنیم، حتما از طریق افزایش سرمایه این کار را انجام خواهیم داد و منابع مورد نیاز را به این شرکت تقدیم خواهیم کرد.

 

اهمیت کارخانه تولیدی و صنعتی رسا

مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در ادامه به افتتاح کارخانه تولیدی و صنعتی رسا، اشاره کرد و گفت: این کارخانه مشتمل بر خطوط تولیدی بلوک های سقفی پلی استایرن، تیرچه صنعتی و پروفیل CRP طی مراسمی با حضور هیات مدیره محترم هلدینگ خودکفایی و همچنین جمعی از مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه این هلدینگ، اواخر سال گذشته در محل شهرک صنعتی مامونیه افتتاح شد و اقدام بسیار بزرگ و مترقی برای خانواده بزرگ شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان محسوب می شود.

وی، افزود: صحبت های آقای گلاب کش مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در مراسم افتتاحیه این کارخانه بسیار صحبت های دلگرم کننده و امیدوارکننده ای بود. بنده اگرچه در جریان جزئیات فعالیت ها و دستاوردهای شرکت رسا بودم اما بدون شک مدیران عامل شرکت های زیرمجموعه هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان در جریان جزئیات این دستاوردها نبودند و صحبت های آقای گلاب کش برای آنها بسیار حائز اهمیت بود و آنها را نیز با فعالیت های اجرایی شرکت رسا در دور اخیر فعالیت آشناتر کرد.

دکتر عباسیانفر تصریح کرد: آقای گلاب کش در صحبت های خود در مراسم افتتاحیه کارخانه تولیدی و صنعتی رسا، دستاوردهای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) را به صورت مستند و مستدل تشریح کرد.

وی، در پایان تاکید کرد: بدون شک اجرایی ساختن برنامه های توسعه ای که دکتر گلاب کش در مراسم افتتاحیه کارخانه تولیدی و صنعتی رسا به آنها اشاره کرد، می تواند برای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) موفقیت به همراه داشته باشد و به تبع بر اعتبار هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان نیز خواهد افزود و کارنامه کاری آن را ارتقاء می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084