خانه / اخبار / حضور میدانی مدیرعامل شرکت رسا در پروژه های مینو

حضور میدانی مدیرعامل شرکت رسا در پروژه های مینو

محمد گلاب کش با حضور در مجموعه شرکت مینو از پروژه های پیتزا، ویفر و ساختمان اداری شرکت ره آورد سازندگی آزادگان رسا بازدید بعمل اورد.

به گزارش روابط عمومی رسا: محمد گلاب کش عصر سه شنبه در روند بازدید میدانی از پروژه های شرکت ره آورد سازندگی آزادگان دستورات لازم جهت رفع موانع و مشکلات آتی را صادر فرمودند.

در این بازدید مهندس مهدی عباسی و آرش بخشی مدیر پروژه های مینو، ضمن همراهی مدیرعامل شرکت رسا به ارائه گزارش فنی و مهندسی از میزان پیشرفت پروژه ها و روند ساخت و ساز پرداخت.

محمد گلاب کش در حاشیه بازدید از پروژه های پیتزا، ویفر و ساختمان اداری مینو بر لزوم تسریع در امور اجرایی پروژه های عمرانی و پیگیری مسائل و مشکلات این بخش تاکید کرد

وی افزود: پیگیری مباحث مربوط به ساخت وساز با پشت میزنشینی و اتخاذ تصمیمات؛ بدون علم به مشکلات و موانع موجود بر مسیر اجرای پروژه ها و شرایط حاکم بر آن ها، امکان پذیر نیست و نیازمند بازدید میدانی از روند اجرای پروژه‌ها، احصاء موانع و برنامه ریزی برای حل آن ها است محمد گلاب کش در پایان این بازدید ضمن تقدیر و تشکر ازپرسنل شرکت رسا در بخش های مختلف آنها را مورد تفقد قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084