خانه / اخبار / به مدت دو سال؛ دکتر علیرضا عباسیانفر در سمت مدیریت عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ابقاء شد

به مدت دو سال؛ دکتر علیرضا عباسیانفر در سمت مدیریت عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ابقاء شد

با تصمیم هیات مدیره جدید شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، دکتر عباسیانفر به مدت دو سال دیگر به عنوان مدیرعامل ابقاء شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، در نخستین جلسه هیات مدیره جدید شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، دکتر علیرضا عباسیانفر با اتفاق آرا به مدت دو سال در سمت مدیریت عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ابقاء شد.

لازم به ذکر است، پیش از این در نخستین جلسه هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، اعضای هیات مدیره به اتفاق آرا آقای حسین علی‌اکبرزاده را به عنوان رئیس هیات مدیره و آقای نصراله محسنی‌بهبهانی را به عنوان نایب رئیس جدید هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان انتخاب کردند.

گفتنی است، در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، سهامداران با اکثریت آرا به ترتیب آقایان محمدرضا بابایی‌دره، علیرضا ولی‌پور، حسین علی‌اکبرزاده، نصراله محسنی‌بهبهانی و مجید نادری را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به مدت دو سال انتخاب کردند. بر این اساس آقای محمدرضا بابایی‌دره با کسب ۲۱.۲ درصد آرا، آقای علیرضا ولی‌پور با کسب ۱۶.۵ درصد آرا، آقای حسین علی‌اکبرزاده با کسب ۱۵.۸ آرا، آقای نصراله محسنی‌بهبهانی با کسب ۱۵.۵ درصد آرا، وآقای مجید نادری با کسب ۱۴.۵ درصد آرا، اعضای اصلی هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان شدند.

همچنین آقای علی سیف‌الهی‌مقدم با کسب ۹.۲ درصد آرا نفر اول علی البدل و آقای محمد برزگر‌شریفی با ۵.۸ درصد آرا به عنوان نفر دوم علی البدل انتخاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084