خانه / اخبار / با آغاز عملیات اجرایی پروژه 1000 واحدی شهرستان صدرا استان فارس؛ برگ دیگری از تقویم افتخارات شرکت رهاورد سازندگی آزادگان ورق خورد

با آغاز عملیات اجرایی پروژه 1000 واحدی شهرستان صدرا استان فارس؛ برگ دیگری از تقویم افتخارات شرکت رهاورد سازندگی آزادگان ورق خورد

مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) از آغاز عملیات اجرایی پروژه 1000 واحدی شهرستان صدرا استان فارس به همت این شرکت، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، دکتر محمد گلاب‌کش با اعلام این خبر افزود: پروژه 1000 واحدی شهرستان صدرا، در زیربنایی به متراژ 140 هزار متر مربع اجرایی خواهد شد.

دکتر گلاب کش، با بیان اینکه “اجرای پر پروژه 1000 واحدی شهرستان صدرا، در بازه زمانی 24 ماه پیش‌بینی شده است”، خاطرنشان ساخت: همچنین برای این پروژه حدود 25900 مترمربع محوطه‌سازی نیز انجام خواهد شد که بازه زمانی پیش‌بینی شده برای این مهم نیز حدود 6 ماهه در نظر گرفته شده است.

به گفته وی، درحال حاضر تجهیز کارگاه پروژه 1000 واحدی شهرستان صدرا آغاز شده است و با انجام این مهم، عملیات اجرای فونداسیون پروژه آغاز خواهد شد.

دکتر گلاب کش، در پایان با بیان اینکه “پروژه 1000 واحدی شهرستان صدرا از جمله پروژه های اجرایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در قالب طرح اقدام ملی مسکن محسوب می شود”، تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی در اجرای پروژه های ملی مسکن همواره از ظرفیت‌ها و شایستگی‌های شرکت‌های معتبر و صاحب‌نام کشور در صنعت ساخت و ساز استفاده کرده است که در این راستا در سال‌های اخیر شرکت رهاورد سازنذگی آزادگان(رسا) را به عنوان یکی از شرکت های دارای گرید یک ابنیه در کنار خود داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084