خانه / اخبار / بازدید دکتر عباسیانفر از پروژه تجاری مسکونی شار در شیراز

بازدید دکتر عباسیانفر از پروژه تجاری مسکونی شار در شیراز

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت خودکفایی آزادگان از پروژه 1260 واحدی صدرای شیراز و پروژه تجاری مسکونی شار بازدید به عمل اوردند.

به گزارش روابط عمومی رسا، دکتر عباسیانفر در راس هیات همراه ضمن بازدید از کارگاه های اجرایی شرکت رسا، با حضور در ساختمان مدیریتی، در جریان روند رو به رشد و پیشرفت های اخیر شرکت رسا قرار گرفت.

سخنان دکتر گلاب‌کش در حاشیۀ دیدار دکتر عباسیانفر

محمد گلاب کش مدیر عامل شرکت رسا با ارائه گزارشی از عملکرد 8 ماهه شرکت متبوع خود گفت : “مطالعات دقیقی در خصوص فرآیندهای مدیریتی در شرکت رسا انجام شده است از قبیل مدیریت زنجیره تامین حرفه ای، کنترل بودجه و پایش مستمر پروژه ها از منظر مالی، شفافیت و دقت در فرایند تامین و خرید مصالح و تجهیزات.

وی افزود یکی دیگر از اقدامات شرکت رسا خرید بیش از 73 درصد از مواد اولیه، متریال، تجهیزات و مصالح به صورت اعتباری می باشد.


در پایان بازدید، دکتر عباسیانفر ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای انجام شده، گفت : “امروز بعد از گذشت 3 سال و نیم از آغاز دوره مدیریت جدید در رسا، از اقدامات صورت گرفته خیلی خوشحال شدم. البته سختی های بسیاری برای رسیدن به این مرحله را پشت سر گذاشتیم و عنصر اصلی این موفقیت بدون تردید آقای دکتر گلاب کش می باشد.
وی افزود : “انشاءالله فعالیت های انجام شده در این استان نمونه و کارنامه ای باشد برای اینکه دیگران به سراغ ما بیایند”.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی املاک
اطلاعات تماس

تماس با ما

نشانی:

تهران – خیابان شریعتی – بعد از سیدخندان – خیابان سیمرغ غربی – انتهای خیابان گلزار – نبش کوچه پروانه – پلاک ۲

تلفن:

021-22890005

ایمیل:

rasa.eng.office@gmail.com

فکس:

021-22867084